O projekcie

Dziękuję za odwiedzenie mojej witryny, niezmiernie cieszy mnie fakt, że postanowiłeś poszerzyć swoją wiedzę o Linuksie właśnie na Linuxinfo.pl. Stworzyłem tę stronę ponieważ informacje dotyczące Linuxa są rozsiane po wielu stronach a te najciekawsze tylko w języku angielskim. Uważam, że lepiej uczy się mając wsztystko w jednym miejscy, posortowane, gotowe do przejrzenia, taki jest cel tego projektu, umożliwić wygodne zdobywanie wiedzy.

Starałem się zamieścić tu jak najwięcej informacji w najbardziej czytelnej formie, mając na uwadze, że sam często zasypiam czytając długie i nudne artykuły o niczym.

Jest to pierwsza strona którą stworzyłem samodzielnie, kod oczywiście udostępniam, można go używać i dowolnie modyfikować.

Jeżeli uważasz, że gdzieś popełniłem błąd, lub brakuje ważnej informacji, albo zauważyłeś błąd w kodzie strony, proszę napisz na mail:

Wszystko da się naprawić :)

Strona ciągle jest rozwijana więc jestem otwarty na wszelkie propozycje nowych tematów jak i zmiany w już istniejących. Dziękuję jeszcze raz za poświęcony czas.

DO NASTĘPNEGO RAZU

Wiedza jest drugim słońcem dla ludzi

Platon